Hakkımıza

Hakkımıza

İş Makinası Operatörlük Eğitimi hakkında doğru ve kaliteli eğitim verebilmek için profesyonel işinde uzman, Milli Eğitim Bakanlığı standartlarında, kendini kanıtlamış gerek teorik gerekse uygulamalı olarak sizlere en iyi hizmeti verebilecek uzman eğitmen kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Adayların eğitimlerini en iyi şekilde almalarını özellikle uygulama eğitiminden ciddi bir şekilde istifade etmelerini sağlamak kursların en önemli görevlerin dendir. Pist Alanımızda uygulamalı eğitimler vererek operatörlerin en iyi şartlarda yetişmesinde destek oluyoruz. Genel Amacımız, Korkmazoğlu iş makinaları her zaman yeniliğe açık uzman öğretim kadromuzla ve teknolojiye önem vererek eğitim kalitesini her geçen gün artırarak kaliteli operatörler yetiştirmektir.
İş Makinesi Operatörlük Belgesi
2918 sayılı Trafik Kanununa göre G sınıfı ehliyet alabilmek için en az 18 yaşını bitirip 19’dan gün almak gerekmektedir.
Şu andaki yönetmeliğe göre en az ilkokul diploması sahibi olmak gerekli.
G sürücü belgesi iş makinesi operatörlük belgesi olanların Taşıt Trafiğine açık olan yollarda İş Makinesi kullanabilmek için almaları zorunlu ehliyettir. Operatörlük belgesi olmayanlara verilmemekte olup Operatör ehliyeti belgesi olanlar her hangi bir sınava tabi tutulmadan sürücü belgeleri varsa eğer .Yeni yapılan düzenlemeyle Sürücü Kursuna Kayıt yaptırıp G sınıfı sürücü sertifikası aldıktan sonra Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil Şubelerine
İş makinesi Operatörlük belgesi iş sahalarında kullanılan forklift, kazıyıcı yükleyici,vinç vs. gibi araçlar için alınması zorunlu belgedir.
İş Makinesi Operatörlük belgesi almak için adaylar Meslek adabı ve İş güvenliğinden teorik sınava ve Alacakları Operatörlük belgesi araç cinsine göre uygulama sınavına tabi tutulurlar.

Vizyonumuz:
Korkmazoğlu İş Makinaları ve Operatörlük Kursu olarak,

Ülkemizde eğitimle meslek edinmenin öneminin farkındayız ve bu sebepten iş marinaları ve operatörlük kursu eğitimlerinin gelişen Afyonkarahisarımızda birçok hemşerimizi meslek sahibi yapacağına inanıyoruz ve bu yolda gayret gösteriyoruz. Bu sebeple uygun fiyat politikamızla değerli Afyonkarahisar halkının hizmetindeyiz.

Misyonumuz:
Değişen dünyada makineleşme her geçen gün hayatımıza giriyor, bu makineleri yönetecek deneyimli insanların her daim hazır ve yetkin bulunmasını kendimize ilke edinmişizdir.

Afyonda ilk
M.E.B. onaylı tüm iş makinası sertifikaları kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla siz değerli hemşerilerimizin hizmetinde
Korkmazoğlu İş Makinaları kursu
Abdullah Korkmazoğlu
0506 994 33 00 – 0272 21 233 01
Kasımpaşa mah. Gazlıgöl. Cad. no 47 A
Karaman Cami Karşısı